Kürtaj fiyat listesi

2019 senesi için İstanbul Avrupa yakasında kürtaj fiyat listesini ve kürtajla alakalı en güncel bilgileri vermeden önce bu konuda Bakırköy'deki muayenehanemizi hergün arayan yüzlerce hastanın çok sorduğu, kürtaj fiyatları ne kadardır, kürtaj fiyat kadınlar kulübü forumunda kaç para geçiyor, kürtaj fiyat 2019 senesi yazında yükselir mi, kürtaj fiyat ekşi sözlükte pahalı deniyor doğrumudur, kürtaj fiyat 2019 için güncel listeyi anabilirmiyim, kürtaj fiyatları ekşi sözlükte yazanlar gerçekmidir, kürtaj fiyatları kadınlar kulübü rakam olarak yazmışlar sizde neden yazmıyor, kürtaj fiyatları 2019'da ne kadar pahalılandı gibi sorularıda yanıtsız bırakmıyoruz.

Avrupa yakasındaki muayenehanemizde uyguladığımız çocuk aldırma ücretlerini direkt olarak buraya yazamıyoruz ama biz telefonla ararsanız yada WhatsApp'tan yazarsanız en güncel kürtaj fiyat listemizi göndeririz. Yinede fikriniz olması açısından İstanbul'da kürtaj fiyat seviyeleri sıklıkla hamilelik haftanıza göre ayarlanır. Adet gecikmesi durumunda yaklaşık olarak 4-5 haftalık gebe olduğunuzu dikkate almalısınız, zaten kürtaj için geldiğinizde aynı seansta önce ultrasonla gebelik haftasını tespit ediyoruz. Ama gelmeden önce yaklaşık olarak kaç haftalık hamile olduğunuzu anlamak için son adetinizin ilk gününden itibaren saymaya başlamalısınız. Bu arada cinsel ilişki tarihi önemli değildir unutmayın. Bunu şunun için söylüyorum, kürtaj fiyat listeleri daima gebelik haftasına göre düzenlenir. Ayrıca çocuk aldırmaya geldiğinizde kürtaj öncesi rutin yapılan ultrason incelemesi için ayrıca para istenmez.

Kürtaj

Jinekolojide yaygın olarak gebeliği cerrahi yöntemle sonlandırmak, diğer cerrahi tıp branşlarında ise dokuların kazınması anlamında kullanılan işleme kürtaj denir. Güncel olarak hamileliğe son verme işlemi vakum kürtaj tekniği ile uygulanır.

Kürtaj nasıl yapılır ?

Kürtaj nedir sorusuna yukarıda cevap verdikten sonra merak edenler için kürtaj nasıl yapılıyor anlatmaya çalışalım , lokal anestezi yani bölgesel uyuşturma ile 10 dakika süren işlemde rahim içi kazıma yapılmaz, onun yerine negatif basınç yani vakumla gebelik mahsulu dışarı alınır. İşlem ultrason desteği ile gerçekleştirildiği için rahim içinde parça kalmaz.

Kürtaj fiyatları 2019

İstanbul'da kürtaj fiyatların 2019 şubat ayı için hangi seviyelerdedir ? Bakırköy'deki muayenehanemizi arayarak veya WhatsApp'tan yazarak en güncel kürtaj fiyat listemizi alabilirsiniz. Gebelik sonlandırmada ücretlendirme sabit değildir, ben ve birçok jinekolog hamilelik haftası ile korelasyon kurarak çocuk aldırma ücreti söyleriz. Kürtaj yasasına göre 10 haftalık bir kürtaj limiti olduğunu unutmayın.

Kürtaj fiyatı hesaplama

Biz jinekologlar gebelik sonlandırmada kürtaj fiyatı hesaplama metodu olarak hamilelik haftası yöntemini kullanırız. Ülkedeki kadın doğumcuların tama yakını kaç haftalık gebe iseniz ona göre çocuk aldırma ücreti hesaplarlar. Son adet tarihiniz ise bu konuda hesaplamanın yapıldığı başlangıç noktasıdır.

Kürtaj sonrası cinsel ilişki nasıl olmalı ?

Kürtaj yaptırıp evine dönen hastaların bikaç gün içinde telefonla veya WhatsApp ile sordukları en sık sorulardan biride kürtaj sonrası cinsel ilişki nasıl olmalıdır şeklinde olandır. Öncelikle kürtajdan sonra ilk 10 gün seks yapmanızı tavsiye etmiyoruz, bunun sebebide anüs çevresindeki mikrobik ortamın penis darbeleri ile rahim içine taşınması ve inrauterin enfeksiyon riski oluşmasıdır. Ama daha sonra isteğiniz sıklıkla ve pozisyonla cinsel ilişkiye girebilirsiniz.

Kürtaj Arnavutköy

İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemize gerek Avrupa yakasından gerekse Anadolu tarafından tüm semtlerden gebelik sonlandırma hastası gelir, bazılarıda telefon açarak veya WhatsApp'tan yazarak hocam kürtaj Arnavutköy ve civarında hangi doktorlar tarafınca yapılıyor diye soruyorlar. Bende Gaziosmanpaşa tarafındaki Arnavutköy mü , yoksa Beşiktaş Arnavutköy mü diye soruyorum.Yasal Uyarıları

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj ne kadar sürer ?

Kürtaj sonrası cinsel ilişki nasıl olmalı

Kürtaj fiyat ekşi