Kürtaj fiyat listesi

2016 senesi için İstanbul Avrupa yakasında kürtaj fiyat listesini ve kürtajla alakalı en güncel bilgileri vermeden önce bu konuda Bakırköy'deki muayenehanemizi hergün arayan yüzlerce hastanın çok sorduğu, kürtaj fiyatları ne kadardır, kürtaj fiyat kadınlar kulübü forumunda kaç para geçiyor, kürtaj fiyat 2016 senesi yazında yükselir mi, kürtaj fiyat ekşi sözlükte pahalı deniyor doğrumudur, kürtaj fiyat 2016 için güncel listeyi anabilirmiyim, kürtaj fiyatları ekşi sözlükte yazanlar gerçekmidir, kürtaj fiyatları kadınlar kulübü rakam olarak yazmışlar sizde neden yazmıyor, kürtaj fiyatları 2016'da ne kadar pahalılandı gibi sorularıda yanıtsız bırakmıyoruz.

Avrupa yakasındaki muayenehanemizde uyguladığımız çocuk aldırma ücretlerini direkt olarak buraya yazamıyoruz ama biz telefonla ararsanız yada WhatsApp'tan yazarsanız en güncel kürtaj fiyat listemizi göndeririz. Yinede fikriniz olması açısından İstanbul'da kürtaj fiyat seviyeleri sıklıkla hamilelik haftanıza göre ayarlanır. Adet gecikmesi durumunda yaklaşık olarak 4-5 haftalık gebe olduğunuzu dikkate almalısınız, zaten kürtaj için geldiğinizde aynı seansta önce ultrasonla gebelik haftasını tespit ediyoruz. Ama gelmeden önce yaklaşık olarak kaç haftalık hamile olduğunuzu anlamak için son adetinizin ilk gününden itibaren saymaya başlamalısınız. Bu arada cinsel ilişki tarihi önemli değildir unutmayın. Bunu şunun için söylüyorum, kürtaj fiyat listeleri daima gebelik haftasına göre düzenlenir. Ayrıca çocuk aldırmaya geldiğinizde kürtaj öncesi rutin yapılan ultrason incelemesi için ayrıca para istenmez.

Kürtaj

Jinekolojide yaygın olarak gebeliği cerrahi yöntemle sonlandırmak, diğer cerrahi tıp branşlarında ise dokuların kazınması anlamında kullanılan işleme kürtaj denir. Güncel olarak hamileliğe son verme işlemi vakum kürtaj tekniği ile uygulanır.

Kürtaj nasıl yapılır ?

Kürtaj nedir sorusuna yukarıda cevap verdikten sonra merak edenler için kürtaj nasıl yapılıyor anlatmaya çalışalım , lokal anestezi yani bölgesel uyuşturma ile 10 dakika süren işlemde rahim içi kazıma yapılmaz, onun yerine negatif basınç yani vakumla gebelik mahsulu dışarı alınır. İşlem ultrason desteği ile gerçekleştirildiği için rahim içinde parça kalmaz.

Kürtaj fiyatları 2016

İstanbul'da kürtaj fiyatların 2016 şubat ayı için hangi seviyelerdedir ? Bakırköy'deki muayenehanemizi arayarak veya WhatsApp'tan yazarak en güncel kürtaj fiyat listemizi alabilirsiniz. Gebelik sonlandırmada ücretlendirme sabit değildir, ben ve birçok jinekolog hamilelik haftası ile korelasyon kurarak çocuk aldırma ücreti söyleriz. Kürtaj yasasına göre 10 haftalık bir kürtaj limiti olduğunu unutmayın.

Kürtaj fiyatı hesaplama

Biz jinekologlar gebelik sonlandırmada kürtaj fiyatı hesaplama metodu olarak hamilelik haftası yöntemini kullanırız. Ülkedeki kadın doğumcuların tama yakını kaç haftalık gebe iseniz ona göre çocuk aldırma ücreti hesaplarlar. Son adet tarihiniz ise bu konuda hesaplamanın yapıldığı başlangıç noktasıdır.

Kürtaj sonrası cinsel ilişki nasıl olmalı ?

Kürtaj yaptırıp evine dönen hastaların bikaç gün içinde telefonla veya WhatsApp ile sordukları en sık sorulardan biride kürtaj sonrası cinsel ilişki nasıl olmalıdır şeklinde olandır. Öncelikle kürtajdan sonra ilk 10 gün seks yapmanızı tavsiye etmiyoruz, bunun sebebide anüs çevresindeki mikrobik ortamın penis darbeleri ile rahim içine taşınması ve inrauterin enfeksiyon riski oluşmasıdır. Ama daha sonra isteğiniz sıklıkla ve pozisyonla cinsel ilişkiye girebilirsiniz.

Kürtaj Arnavutköy

İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemize gerek Avrupa yakasından gerekse Anadolu tarafından tüm semtlerden gebelik sonlandırma hastası gelir, bazılarıda telefon açarak veya WhatsApp'tan yazarak hocam kürtaj Arnavutköy ve civarında hangi doktorlar tarafınca yapılıyor diye soruyorlar. Bende Gaziosmanpaşa tarafındaki Arnavutköy mü , yoksa Beşiktaş Arnavutköy mü diye soruyorum.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
0212 227 5519 
0532 221 3007 
0542 215 7274 WhatsApp
İncirli Caddesi no:9/8 kat 2 Ceylan Apt. Bakırköy İstanbul ( Kemerburgaz Üniversitesi yanı , Kaymakamlığın az yukarısı, Bakırköy meydana çok yakınız ) Muayenehane Resimlerimiz
Metrobüs : İncirli durağında inip kaymakamlığa doğru yürüyünüz,
Vapur : Bakırköyde inip meydana yürüyün.
Uçak : Atatürk havalimanına taxi ile 10 dak. ( İstanbul dışından gelen hastalar yarım saatte işlemini yaptırıp aynı gün geri uçabilirler )
Şehirlerarası Otobüs : Esenler otogarından metro ile 10 dak. )
www.Twitter.com/jinekologdr
www.Facebook.com/kurtajfiyatlari
Jin.op.dr.turgay.karakaya@gmail.com

Yasal Uyarıları

Yorumlar

 1. Hocam iyi sabahlar en son 15 gün önce bir birlikteliğim oldu yanlız içime boşalma yaşamadım vajina üstüne boşalma oldu ve hızlıca kalkıp duş aldım, gebe kaldı isem kürtaj fiyat listesini alabilirmiyim. Yine de hamile kalma ihtimalim var mıdır ? son adet tarihimi hatırlamadığım için şüphe duyuyorum. Sizden kürtaj fiyatlarını öğrenmek istiyorum öncelikle birde daraltmayla birlikte kızlık zarı dikimi fiyatını öğrenmek istiyorum flep tekniği özellikle yani kalıcı kızlık zarı. Cevabınızı bekleyeceğim hocam kafayı yemek üzereyim
  02 02 2016, 07:02 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: İhtimal azda olsa var
  02 02 2016, 07:05 - .: Bende bu şans varken Balık olsam vapur çarpar hocam olmaz olmaz az olan ihtimal beni bulur. Yine de gebelik testi yapmamı önerir misiniz ?
  02 02 2016, 07:24 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Evet

  YanıtlaSil
 2. Turgay hocam kürtaj fiyat listesi alabilirmiyim, iyi pazarlar
  1 05 2016, 15:13 - -: Bir arkadaşım yabancı uyruklu bu operasyonu yapacak istiyor sizden ricam bilgi alamam mümkün mü?
  1 05 2016, 15:14 - -: Ne kadar sürer ve öncesi sonrası yapılması gerekenler nelerdir? Kullanıması ve sakınması gereken şeyler nedir?
  1 05 2016, 16:03 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: 30 dakika sürer ve yürür gider

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj fiyat 2018

Kürtaj ne kadar sürer ?

Eş izni olmadan kürtaj