Kürtaj Fiyatları 2014

Avrupa yakası ve Anadolu yakası İstanbul'da 2019 kürtaj ücretleri hamilelik sürecinizin nerede olduğuna göre hesaplanıyor , 4 haftalık bir istenmeyen gebelik varsa İstanbul'da yaklaşık ... TL gibi kürtaj fiyatları söz konusu olacaktır , ama daha fazla beklemiş hamileliklerdede bebek aldırma ücretleri adım adım yükselir , 6 haftalık ise ... TL gibi kürtaj maliyetleri olur , merak ediyorsanız onuda ekleyelim muayene ücreti ve ultrason fiyatı gibi unsurlar kürtaj vakalarından ayrıca istenmez paket ücretin içindeki hizmetler olarak geçer.
Çocuk aldırmada hangi tip anestezi uygulanacağına siz karar verebilirsiniz , vakum kürtajda ben size lokal anestezi tavsiye ederim , zaten rahim içine müdahale edilmediği için acı çekmezsiniz , ama genel anestezi ile kürtaj olacağım derseniz İstanbul'un birçok ilçesinde bu size yaklaşık ... TL ek masraf açar.
Kürtaj fiyatları ve benzer konularda mesela kürtaj sonrası , vakum kürtaj , kürtaj yasası ve kızlık zarı dikimi flep yöntemi gibi konularda bize soru sorabilirsiniz , telefonlarımız gece gündüz açıktır ,


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj ne kadar sürer ?

Kürtaj sonrası cinsel ilişki nasıl olmalı

Kürtaj fiyat ekşi